Strona główna/Aktualności/Spotkanie autorskie z panem Marcinem Pałaszem

Spotkanie autorskie z panem Marcinem Pałaszem

6 Października 2022

W środę, 5 października uczniowie klasy 3C mieli okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Oleśnicką Bibliotekę Publiczną im. Mikołaja Reja. Tym razem dzieci poznały osobiście autora jednej z lektur, pana Marcina Pałasza.

Na początku pan Marcin opowiedział, w jaki sposób stał się pisarzem. Potem bardzo sprytnie i umiejętnie przeniósł uczestników w świat fantastyki z książki pt. ,, Opowieść z Krainy Potworów".

Na koniec nie mogło zabraknąć opowieści o słynnym Elfie, autentycznym psie pisarza, który jednocześnie jest bohaterem serii książek wydawanych od kilku lat.

Rozmowy dzieci z pisarzem nie miały końca. Uczniowie poznali kilka szczegółów z życia pisarza. A pana Marcina zainteresowały pomysły uczniów na kolejne książki.