Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - technicznego pt. (..)

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - technicznego pt. „Skarpetkowa pacynka”

26 Marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczno - techniczny pt. „Skarpetkowa pacynka” został rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wykonały piękne pacynki. Wszyscy uczestnicy zaskoczyli nas ogromną pomysłowością i kreatywnością.

W konkursie udział wzięło 33 uczniów. Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace:

I miejsce  - Emilia Cetnar i Maria Stefańczyk

II miejsce - Patrycja Orłowska, Zuzanna Michalska, Lilianna Klemka

III miejsce-  Hanna Gębuś, Hanna Tatarek, Amelia Perczak

Prace wyróżnione: Mateusz Derdak, Amelia Knapek, Ada Piziorska, Jakub Kozioł, Natalia Popiel, Monika Żmudzińska, Aleksandra Piątek, Anastazja Peśla, Julia Zientek, Helena Krawczyk, Bartosz Herbik, Yasmin Alkhatib.

Wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się po powrocie dzieci do nauki stacjonarnej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac

K. Przeniosło i A. Rusnak

Galeria prac konkursowych