Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu "Niepełnosprawni są wśród nas (..)

Rozstrzygnięcie konkursu "Niepełnosprawni są wśród nas - Razem możemy więcej "

10 Grudnia 2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas - Razem możemy więcej "został rozstrzygnięty.

Konkurs skierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz do klas I-III. Głównym jego celem było przybliżenie zagadnień niepełnosprawności, a także uświadomienie, że prawdziwa przyjaźń nie zna żadnych barier.

Dzieła "małych artystów" zostały wykonane z dużą starannością, pomysłowością oraz estetyką. Mamy nadzieję, że dzieci będą dalej rozwijać plastyczną twórczość . Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

*oddziały przedszkolne
I miejsce -Ada Stankiewicz
II miejsce - Franciszek Praczyk
III miejsce - Natalia Knapek
Wyróżnienia: Lilianna Smolak, Anna Skużybut

*klasy I-III
I miejsce - Basia Janicka
II miejsce - Milena Mazepa
III miejsce - Adam Humeniuk
Wyróżnienia: Milena Kozina, Gabrysia Krakowiak, Jan Grudniewski, Ada Liszewska, Antoni Danielak, Yasmin Alkhatib, Malwina Kowalczyk, Amelia Knapek, Monika Żmudzińska, Amelia Perczak, Aleksandra Piątek, Franiu Grudniewski.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych - link do galerii poniżej

Galeria prac konkursowych - link