Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego konkursu „Skarpetkowa (..)

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego konkursu „Skarpetkowa pacynka”

27 Marca 2024

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, który przypada 21 marca, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oleśnicy zorganizowała Międzyszkolny Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Oleśnica pt. ”Skarpetkowa Pacynka”.

Do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe w Oleśnicy.

Zdaniem uczestników było wykonanie pacynki z kolorowej skarpetki.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło 57 prac, a każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wykonały piękne pacynki . Wszyscy uczestnicy zaskoczyli nas ogromną pomysłowością i kreatywnością.

Ze wszystkich otrzymanych prac została stworzona wystawa, którą można podziwiać na korytarzu szkolnym w Szkole Podstawowej nr 1 w Oleśnicy.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Organizatorzy:
Monika Morawska i Kamila Przeniosło