Strona główna/Aktualności/Podsumowanie akcji "Herbatka dla Seniora"

Podsumowanie akcji "Herbatka dla Seniora"

15 Grudnia 2021
W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole została zorganizowana niecodzienna, ale bardzo wyjątkowa inicjatywa ,,Herbatka dla seniora ". Jej celem było zebranie herbatek i ciasteczek, które miały zostać przekazane Seniorom.

Okazją do wręczenia zebranych podarunków jest przypadający na 15 grudnia Dzień Herbaty.

Tego dnia reprezentanci naszej szkoły w towarzystwie Pani Dyrektor i koordynatorek projektu złożyli wizytę Seniorom z Dziennego Domu Seniora+ w Oleśnicy.

Naszym Seniorom serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, smaczne pierniczki oraz za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój przy pomocy przygotowanego opowiadania.

Z okazji nadchodzących świąt życzymy naszym wspaniałym Seniorom dużo zdrowia, radości i miłości oraz wszelkich pomyślności w Nowym Roku.

Wszystkim uczniom i rodzicom serdecznie dziękujemy za upominki, które przyczyniły się do wywołania uśmiechu na twarzach naszych zaprzyjaźnionych Seniorów.