Strona główna/Aktualności/Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny

1 Września 2022

„Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem…”

Dziś o godzinie 9.00 uroczystym apelem, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-VIII rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Marię Kaczmarek-Łysek uczniów, rodziców i nauczycieli, głos zabrał przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Rady Miasta Oleśnicy pan Grzegorz Żyła , który wręczył uczniom stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe. Po apelu uczniowie brali udział w spotkaniach z wychowawcami klas.

Dwie godziny później w murach szkoły pojawili się uczniowie oddziałów przedszkolnych, których ciepłymi słowami na placu apelowym przywitała dyrektor szkoły Maria Kaczmarek-Łysek wraz z panią v-ce dyrektor Iloną Krotlą. Następnie dzieci udały się do sal wraz z wychowawcami.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023