Strona główna/Aktualności/„Nie nudzę się, bo mam wspaniałe hobby”

„Nie nudzę się, bo mam wspaniałe hobby”

12 Czerwca 2024

Uczniowie Jedynki spotkali się na ewaluacji projektu „Nie nudzę się, bo mam wspaniałe hobby”. Imprezę przygotowały Małgorzata Bazan i Adelina Jarmuszewicz. W role spikerek wcieliły się uczennice: Emma Otto i Michalina Chmielowska.

Taki projekt odbywa się w naszej szkole cyklicznie i za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, gdyż pasja czyni nasze życie ciekawszym i bogatszym, jest źródłem przyjemności i sposobem spędzania wolnego czasu, dlatego każdy powinien ją mieć.

Jako pierwsza wystąpiła Zuzanna Głodek, która zaprezentowała monodram pt. „Plecak”, dzięki któremu zajęła III miejsce w konkursie ogólnopolskim. Następnie zatańczyły pasjonatki tańca hip – hopu: Nika, Alicja, Nikola i Gabrysia.

Naszym szkolnym wirtuozem gry na gitarze elektrycznej jest Wojtek Mastalerz, który zagrał mix utworów zespołów AC/DC, Led Zeppelin i Metallica.

Adam Młotkowski zagrał na skrzypcach „Koncert G – dur” Oskara Riedinga. Hania Piasecka zagrała na akordeonie ludowego „Obertasa”.

W piosenkach „Czas nas uczy pogody” i zespołu Anatema pt. „Untouchable pt. 2” zaprezentowała się Amelia Perczak - zwyciężczyni wielu konkursów muzycznych.

Leon Tarasek lubi rysować i zdecydował się, aby pokazać nam swoje pierwsze malarskie próby.

Ewa Charuza zagrała „Morning canter”, a Jasmina Alkhatib wystąpiła z utworem skomponowanym na skrzypce pt. „Gawot”.

Jakub Grzesznik zaśpiewał piosenkę pt. „Zakazany owoc”.

Swoje umiejętności instrumentalne zaprezentowała Ola Szymonik, która zagrała utwór kiedyś spopularyzowany przez Franka Sinatrę „Strangers in the night”.

Stasiu Kosiński zagrał na pianinie „Tango Argentina”. Piotr Młotkowki przygotował dla nas fragmenty dwóch utworów, które zagrał na akordeonie.

Liliana Flis i Weronika Wieczorek zaśpiewały w duecie piosenkę Sanah ”Jesteś moją bajką”

Antosia Szynklarz zagrała na pianinie „Taniec węgierski”.

Ciekawie o swojej pasji opowiedzieli Gabrysia Cieplik, Jan Góra i Wiktor Kulpa, którzy trenują sztukę walki karate.

Stanisław Kurczab przedstawił grę w piłkę i swoje duże sukcesy w bieganiu na długich dystansach.

Igor Borowski opowiedział o swoich sukcesach w pływaniu w klubie sportowym.

Jazda na rowerze też może dać wiele satysfakcji, o tym opowiedzieli Franek Chwinda i Adam Młotkowski.

Wykonawcom podziękowaliśmy!

Mamy nadzieję, że dobrze się z nami wszyscy uczniowie bawili i cieszymy się, że mogliśmy bliżej poznać pasje naszych koleżanek i kolegów.

Podsumowanie szkolnego projektu edukacyjnego „Nie nudzę się, bo mam wspaniałe hobby”