Strona główna/Aktualności/Nela, utalentowana łuczniczka

Nela, utalentowana łuczniczka

20 Kwietnia 2023

Nela K. uczennica klasy 3C to utalentowana łuczniczka. Od roku należy do klubu sportowego UKS Talent Wrocław w sekcji łucznictwo, gdzie trenuje i osiąga wspaniałe wyniki w swojej kategorii.

Po zaledwie 4 treningach wzięła udział w pierwszych zawodach, w których zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii, zdobywając zarazem tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska w kategorii Apacz, I miejsce, Ścinawka Średnia, 05.03.2022.

Jej inne osiągnięcia to:
zajęcie II miejsca w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym z okazji 781 rocznicy Bitwy pod Legnicą, 3.05.2022 w Legnicy,
zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Gór Stołowych, Ścinawka Średnia, 28.05.2022,
zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym o Puchar Burmistrza Jelcza-Laskowic, Miłoszyce, 20.08.2022,
zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików X Memoriał im. Zdzisława Kaczorowskiego, Strzelin, dnia 18.09.2022,
zajęcie I miejsca w Mikołajkowym Turnieju Łuczniczym Open, Legnica, 3-4.12.2022.

Najnowszym osiągnięciem jest pierwszy występ w kategorii "młodzik młodszy" i zajęcie II miejsca w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików, 04.03.2023 Ścinawka Średnia.

Gratulujemy Neli pasji oraz talentu i życzymy dalszych sukcesów.