Strona główna/Aktualności/Nauczyciel na medal

Nauczyciel na medal

22 Maja 2022

„Nie ma piękniejszego prezentu niż ten, który ofiarowany jest z serca”

Tym wstępem pragniemy poinformować, iż  Pani Katarzyna Kawka, nauczyciel SP1 w Oleśnicy, zajęła pierwsze miejsce w powiecie oleśnickim w Plebiscycie Edukacyjnym w kategorii Nauczyciel Klas 0- III.   Konkurs został zorganizowany przez Gazetę Wyborczą.

Ideą plebiscytu jest wyłonienie i nagrodzenie nauczycieli, którzy wykonują swoją pracę z powołania i z serca. Charakteryzują się wszechstronną osobowością, chęcią odkrywania i rozbudzania w uczniach drzemiącego w nich potencjału. Mają w sobie charyzmę, kreatywność i często realizują swoje pomysły w szalony sposób. To nauczyciele, który pozostaje w pamięci na całe życie……..

Katarzyno jesteśmy dumni, że należysz  do grona naszej szkolnej kadry, życzymy Ci szerokich perspektyw zawodowych, wytrwałości w realizacji celów i wyzwań, dzięki, którym będziesz mogła prezentować swój potencjał.