Strona główna/Aktualności/Nasz młoda, utalentowana artystka

Nasz młoda, utalentowana artystka

21 Września 2021

W ostatnim czasie Zuzia Głodek z klasy IIIa, której opiekunem artystyczno-muzycznym jest Pani Ania Wozińska (koło wokalne PCEiK) reprezentowała naszą szkołę w trzech uroczystościach:
  1. Dnia 01.08.2021 r. podczas Miejskich Obchodów 77. Rocznicy Powstania Warszawskiego. Uroczystość odbyła się przy tablicy "Bohaterskim Powstańcom Warszawy" na skwerku przy ul. Rzemieślniczej. Zuzia zaśpiewała piosenkę o bohaterach warszawskiego powstania pt. "Dziewczyna z granatem"
  2. Dnia 01.09.2021 r. podczas Miejskich Obchodów 82. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbyła się pod Pomnikiem "Kombatantów i byłych więźniów politycznych". Zuzia zaprezentowała piosenkę o dzieciach walczących o wolność naszego kraju pt. "Dziś idę walczyć-mamo!".
  3. Dnia 17 września podczas Miejskich Obchodów 82. rocznicy agresji ZSRR na Polskę. Uroczystość odbyła się przy Bazylice Mniejszej. Zuzia zaśpiewała piosenkę patriotyczną" Czy wojna jest dla dzieci?"