Strona główna/Aktualności/Mikołajki w klasie 1 C

Mikołajki w klasie 1 C

8 Grudnia 2021

6.grudnia czyli Mikołajki to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Tak samo z niecierpliwością na ten dzień czekali uczniowie klasy 1c, którzy od początku roku szkolnego bardzo się starali zasłużyć na miano najgrzeczniejszych dzieci.

Święty Mikołaj docenił te starania i z samego rana odwiedził uczniów klasy 1c. W ich sali pozostawił wór pełen prezentów, list i teczkę zadań zatytułowaną - Zadania dla prawdziwego Elfa, pomocnika Świętego Mikołaja.

I od tego zaczęła się zabawa wypełniona wieloma zmaganiami: uczniowie śpiewali piosenki, poznali historię święta, wzięli udział w quizie, tańczyli mikołajkowe tańce, rozwiązywali zadania wspólnie i każdy osobno. A kiedy dotarł do nich Mikołaj "grasujący" po szkole zaśpiewali mu wspólnie piosenkę o Świętym Mikołaju.

Na koniec zasłużyli na miano mądrych i zaradnych Elfów, a w nagrodę otrzymali mikołajkowe prezenty.

K. Kawka

Kategoria: Mikołajki w 1 C [1]