Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Mikołajki w 0 c

Mikołajki w 0 c

7 Grudnia 2020

Mikołajki w grupie 0c zaczęły się od tego, że rozległ się dźwięk dzwoneczków, po czym do sali wszedł Mikołaj z koszykiem wafelków, a w sali na środku pojawił się wielki worek pełen prezentów. Mikołaj bardzo się śpieszył, gdyż miał jeszcze mnóstwo miejsc do odwiedzenia, ale zostawił nam list.

W liście opisał jak bardzo się cieszy, że mógł nas odwiedzić i że wiele dobrego o nas słyszał i że cieszy się, że rośniemy na takich mądrych i odpowiedzialnych uczniów.

Do listu załączył listę z zadaniami, żebyśmy poczuli się jak prawdziwi pomocnicy świętego Mikołaja i zasłużyli na miano Elfów. Więc rozpoczęła się zabawa. 

Zagadki, rzut prezentem do komina, zamiana w zabawki, mnóstwo zadań, w których trzeba było wykazać się nie lada zdolnościami, przejście przez komin i zapoznanie z całą paczką reniferów Mikołaja. A prezenty nadal ukryte w worku czekały na rozpakowanie.

Wszyscy wykazali się nie lada cierpliwością i w końcu nadszedł ten moment - rozdanie prezentów i wielka radość na widok ich zawartości.

K. Paprocka

Podobne wiadomości:

do góry