Strona główna/Aktualności/Konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

Konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

24 Kwietnia 2020

Portal dyktanda.pl zaprasza na pierwszą edycje konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii".

Jest on przeznaczony zarówno dla lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje 24 kwietnia a potrwa do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). W drugiej z kolei, uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie dyktanda.pl