Strona główna/Aktualności/Kiermasz charytatywny

Kiermasz charytatywny

30 Czerwca 2023

Pod koniec maja, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole kiermasz charytatywny ciast.

Celem akcji była zbiórka pieniędzy na rzecz Ośrodka adopcyjnego dla zwierząt „Przytul Pyska". Wszystkie wypieki przyniesione na kiermasz przygotowali uczniowie, rodzice szkoły oraz nauczyciele.

Wynik zbiórki to 1700 złotych.  Kwota ta została przekazana w formie darowizny na rzecz  "Przytul pyska" i zostanie wykorzystana na zakup i postawienie ogrodzenia do izolatki dla zwierząt.

Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania bezdomnym zwierzętom i zachęcamy do działania na rzecz innych, często skrzywdzonych przez człowieka stworzeń.

Z całego serca dziękujemy rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami, uczniom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację charytatywną w naszej szkole.

Podziękowanie dla szkoły za zorganizowanie zbiórki od ośrodka adopcyjnego

Zebrane pieniądze podczas kiermaszu