Strona główna/Aktualności/Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 1 a

Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 1 a

15 Grudnia 2022

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, oczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. 13 grudnia uczniowie klasy 1a wcielili się w postacie biblijne, wystawiając wyjątkowe Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości, wprowadzając zebranych w świąteczną atmosferę.

Przedstawienie było wyjątkowe. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentując swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, tworząc uroczysty i podniosły nastrój.

Organizowane Jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska sprawiły, że rodzice i obecni goście nie kryli wzruszenia i dumy z pociech. Całej uroczystości towarzyszyły przepiękne kolędy i pastorałki, które wprawiły zgromadzonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój, pełen nadziei i radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

Serdeczne podziękowania dla pana Waldemara Gromolaka, który zadbał o oprawę muzyczną w trakcie Jasełek.

M. Morawska, K. Przeniosło

Kategoria: Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 1 a [2]