Festyn szkolny

19 Czerwca 2024

14 czerwca 2024 r. w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Szkolny.

Bogaty program imprezy oraz piękna pogoda sprawiły, że teren szkoły wypełnił się tłumem ludzi.

Każdy mógł posilić się domowymi wypiekami, kiełbaskami z grilla , grochówką, pajdą ze smalcem a także pyszną lemoniadą.

Dużą popularnością cieszyły się stoiska z tatuażami, warkoczykami oraz z malowaniem twarzy.

Dzieci mogły świetnie bawić się na dmuchańcu a także wziąć udział w piana party.

Na naszym festynie gościliśmy Policję i Ratowników Medycznych. Można było także podziwiać pokaz broni.

Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i mnóstwo atrakcji, to idealny przepis na Festyn Szkolny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia i udzielili nam ogromnego wsparcia.

Monika Morawska
Kamila Przeniosło