Strona główna/Aktualności/Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet w naszej szkole

8 Marca 2022

„Być kobietą…” czyli o obchodach Dnia Kobiet w naszej szkole.

W polskim kalendarzu sporo jest dni, które bywają okazją do miłych spotkań czy gestów, a spośród nich wszystkich taką szczególną datą jest na pewno Święto Kobiet.

Wewnątrz naszej szkolnej społeczności zawsze staramy się pamiętać o tym dniu i okazać wszystkim wokół Paniom, ile dla nas znaczą. W tym roku było podobnie. Wszystkie kobietki małe i duże czuły się dziś wyjątkowo.

W każdej klasie świętowano ten szczególny dzień indywidualnie. Dodatkowo Samorząd Uczniowski przygotował krótki apel przez szkolną radiolę. Wszystkie kobietki - te duże i te małe - wysłuchały kilku informacji na temat historii Dnia Kobiet. Następnie męska część SU złożyła wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu każdego dnia. Nie zabrakło również muzycznego upominku - z głośników zabrzmiał utwór „Baby, ach te baby”.

Jak co roku był to wyjątkowy dzień.

Dz

Podobne wiadomości: