Strona główna/Aktualności/Dzieci świetlicowe wykonują zadanie w ramach programu (..)

Dzieci świetlicowe wykonują zadanie w ramach programu edukacyjnego "Uczymy Dzieci Programować"

18 Czerwca 2021

Dzisiaj dzieci ze świetlicy szkolnej wykonały ostatnie zadanie z Ogólnopolskiego Programu "Uczymy Dzieci Programować".

Tym razem tematem zajęć były wakacje, czas wycieczek, poznawania nowych miejsc, zabaw na świeżym powietrzu, czas odpoczynku i ładowania akumulatorów. Uczniowie kodowali Ozoboty w taki sposób, żeby poradziły sobie z pokonaniem wakacyjnych tras.

Było bardzo wesoło.

Na koniec zajęć nie mogli się zdecydować: góry czy morze? Połączyli więc w jedno trasy Ozobotów.

Udanych wakacji.

Katarzyna Mulska

Dzieci ze świetlicy szkolnej wykonują ostatnie zadanie z Ogólnopolskiego Programu "Uczymy Dzieci Programować"