Strona główna/Aktualności/Dary książkowe dla biblioteki

Dary książkowe dla biblioteki

15 Lutego 2024

Biblioteka szkolna SP1 zawsze dostosowuje swoją ofertę czytelniczą do potrzeb uczniów i szkoły, a od lat cechą charakterystyczną jest budowanie księgozbioru głównie dla edukacji wczesnoszkolnej z darów przekazywanych przez nauczycieli, rodziców i uczniów.

Księgozbiór sygnowany nazwiskiem darczyńców cieszy się dużym powodzeniem wśród czytelników, a przyjmowana jest głównie literatura piękna i popularnonaukowa.

Już w drugim półroczu napłynęły dary od rodzeństwa Elizy, Anieli i Wiktora Przybylskich, sióstr Marysi i Mai Stefańczyk, Oskara Chęcia, Adenike Stanowskiej, Yasminy Alkhatib i Milenki Mazepy.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy, a coraz bogatszy księgozbiór przekłada się na coraz większą aktywność czytelniczą dzieci.

Podobne wiadomości: