Strona główna/Aktualności/Brygada RR ponownie w akcji!

Brygada RR ponownie w akcji!

21 Lutego 2020

Podczas ferii nasi wspaniali rodzice, w niedawno odnawionym przez siebie piwnicznym korytarzu tworzyli siedziska dla uczniów. Dodatkowo na szkolnych korytarzach, przy salach przedmiotowych zawieszali, będące ich pomysłem, fototapety.
W prace zaangażowani byli pani Edyta Polelejko-Perczak, pani Małgorzata Pawłowska i pan Łukasz Ciamciak, za co po raz kolejny jesteśmy im wdzięczni ❤️
Podziękowania należą się również pani Katarzynie Sabat, mamie uczniów naszej szkoły, która zasponsorowała materiały niezbędne do wykonania siedzeń i oparć, sklepowi PSB Mrówka Dolmat za rabat na płyty OSB, firmie Doser i Joannie Jaśkiewicz za bardzo korzystną cenę na zakup pianki poliuretanowej. Bez Was by się to nie udało.
Jeszcze raz serdecznie i gorąco wszystkim dziękujemy! ❤️❤️❤️