Strona główna/Aktualności/Akcja "Kolorowe kredki"

Akcja "Kolorowe kredki"

9 Listopada 2021

Szanowni Państwo,

Każdego dnia możemy zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka!

Kierując się tymi słowami zrodził się pomysł, aby nasza szkoła przystąpiła do ekologicznej, charytatywnej i bardzo potrzebnej akcji "Kolorowe kredki", której celem jest niesienie pomocy dzieciom przebywającym w szpitalach i uczęszczającym do przyszpitalnych szkół, korzystającym z ofert świetlic środowiskowych oraz zostającym pod opieką różnych fundacji.

Pomaganie jest bardzo łatwe!

Wystarczy do 30 listopada przynieść ołówkowe kredki (używane lub nowe) do sali nr 6 (oddział przedszkolny).

Prosimy zadbać o to, aby kredki nie były oblepione plasteliną, gumą czy klejem, aby były pozbawione metalowych elementów (np. po gumce).

Po w/w terminie prześlemy kredki do Organizatora akcji, który zadba o to, by kredki dotarły w te miejsca, gdzie są bardzo potrzebne.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję "Kolorowe kredki".

kredki