Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 405.

Mikołajki w grupie 0 A

Uczniowie oddziału przedszkolnego 0 A spędzili swoje pierwsze szkolne Mikołajki.

Mikołajki w klasie 1 A

6 grudnia uczniów klasy 1 A  odwiedził długo wyczekiwany gość. A któż nim był? Oczywiście Św. Mikołaj.

Mikołajki w klasie 1 C

6 grudnia uczniów klasy 1 C odwiedził Św. Mikołaj. Pozostawił wór pełen prezentów, list i teczkę zadań dla prawdziwego Elfa, pomocnika Świętego Mikołaja.

Co słychać w klasie 5 a?

W listopadzie w życiu klasy 5 a wiele się działo. Zapraszamy na relacje z ich działań.

Listy do św. Mikołaja

Uczniowie z klasy 1B napisali list do św. Mikołaja, a następnie wybrali się do budynku Poczty Polskiej, aby wysłać swój list Mikołajowi.

Lektura zamknięta w pudełku.

Lekturę można czytać, omawiać, ilustrować... Natomiast uczniowie klasy 3B, lekturę pt. "Karolcia" schowali w pudełku.

Niezwykłe warsztaty cyjanotypii

W poniedziałek, 29 listopada uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w wycieczce, podczas której brali udział w warsztatach cyjanotypii.

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Wyjazd do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu

W listopadzie uczniowie klas siódmych i ósmych  wybrali się do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu na spektakl  „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami”

Listopad w grupie 0 A

Grupa 0 A miesiąc listopad spędziła na wspólnej zabawie, nauce i realizacji projektów edukacyjnych. Zapraszamy na relację z ich działań.